De Samenwerkende Fokkers is een groep kennels die

intensief samenwerken om het oorspronkelijke type van de samojeed te behouden.

Mocht een van ons geen pups verwachten, dan verwijzen we belangstellenden naar elkaar:

 

Kennel Latamarak                           latamarak@ziggo.nl

Els Mul- de Ruiter                              0514-572122

Liemdobben 4

8567 HW Oudemirdum

 

Kennel Lusjkaya                               lusjkaya@gmail.com

Alie Bartol-Takens                             050-5018030

Achterste Kamp 12

9301 RC Roden

en Dorien Damstra                            dorien@lusjkaya.nl

Pinnenburgerweg 80                         0341-362722

3881 VE Putten                                  www.lusjkaya.nl

 

Kennel Naschja                                coby@naschja.nl

Coby Rees                                          020-6263231

3e Goudsbloemdwarsstraat 4

1015 KA Amsterdam                          www.naschja.nl

 

Kennel Van de IJszee                      corryvandenham@gmail.com

Corry en Sjaak van den Ham             0342-413809

Goudenstein 48

3772 LD Barneveld                            www.samojeden.nl

 

 

Verder vindt u honden van het oorspronkelijke type bij:

Kennel Dotunga                               dotunga@oldsams.info

Sarah de Monchy                               www.oldsams.info

 

Kennel Running Proud                  e.d.koning@home.nl

Renata Koningova,                             06-27221794

Grotegast                                           www.runningproud.net

 

Kennel Schylger Samoyeds         schylger-samoyeds@planet.nl

Nienke Meijvogel-Blom,                    0562-443762

Terschelling-West                              www.schylger-samoyeds.nl

 

Linkpagina's